ru

 «Особистість» – Інтернет спільнота нового покоління

Щоб стати особистістю – спілкуйся з особистістю!

Завантаження сайту...

Зачекайте, будь ласка. Ще одна мить і сайт завантажиться...
Особистість – це цілеспрямована людина з визначеною системою життєвих цінностей та поглядів, обраним життєвим шляхом та унікальним внутрішнім світом. Це людина, що самостійно приймає рішення, бере на себе відповідальність та долає перешкоди на шляху до Цілі.
Справжня Особистість, що досягла успіху в житті, завжди готова допомогти іншим стати на цей шлях.

Усіх свідомих людей цікавить "Як стати успішним, здоровим, щасливим?". Відповіді на ці питання знають ті, хто вже досягли цього!
Тому даний проект спрямований на те, щоб зблизити людей, які задають такі питання, і людей, які знають відповідь на них.

Щоб стати особистістю – спілкуйся з особистістю!
Публікації, спілкування, інтерв’ю та інші засоби сайту допоможуть обмінюватися ідеями, отримувати поради та відгуки, об’єднуватися за інтересами.

Головна ціль проекту «Особистість»: Сформувати суспільство нового зразка, яке б складалося з особистостей – свідомих, активних, цілеспрямованих та відповідальних людей, орієнтованих на систему морально-етичних цінностей.

Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування.
Антуан де Сент–Екзюпері
Учасники проекту | Нові учасники | Кращі статті | Нові статті | Онлайн інтерв’ю | Мікроблоги | Конкурси | Служба підтримки | Віджети
Книги, Цитата, Конкурс

Рецепт Ванільного морозива

Готуємо ванільне морозиво вдома

Коли приходить весна і тепле сонечко зігріває нас своїм проміннячком, ми полюбляємо ласувати смачним морозивом, особливо діти. Вибір морозива великий – на будь-який смак, та якість не та, яку ми б хотіли бачити, тому ми з дітьми їмо морозиво приготовлене  власноруч. Цей рецепт з книжки моєї улюбленої російської кулінарки – досить простий в приготуванні. Складники: вершки 500гр (33-35%) жовтки 3шт (краще з домашніх яєць) цукор  70гр ванільний цукор 30гр Приготування: 1.    Вершки довести до кипіння, але не кип’ятити. 2.    Взбити жовтки з цукром так, щоб вони збільшились в об’ємі в 2 рази. 3.    До теплих вершків додати взбиті жовтки і кип’ятити на малому вогні, постійно помішуючи дерев’яною ложкою. Коли почне маса гуснути – зняти з плити і, помішуючи, вистудити. 4.    Перелити в контейнер з кришкою і поставити в морозильну камеру на 8-10 годин.Перші 5 годин перемішувати дерев’яною ложкою кожну годину, щоб морозиво вийшло однорідним і рихлим. Ласуйте на здоров’я! P.S. Якщо морозиво для вас занадто солодке – кладіть менше цукру.  

морозиво, ванільне морозиво, домашнє морозиво

Наталя Васильовська

Відгуки

Ростислав Зварич: І корисно і пізнавально, ніколи не знав як готують морозиво!!!
Олена Лопатіна: Дякую! Через підозрілий склад намагаємось не купувати морозиво. Тепер можна його робити самостійно, тим більш якщо це так просто!

Онлайн інтерв’ю: Ірина Зінковська, Гурт «Кремп», Марія Стаднік, Анатолій Мозжухін, Гурт «Співачка Млада», Анжеліка Рудницька, Гурт «Нерозгадані», Николь, Ігор Шевченко, Ліана

Учасники проекту: Анатолій Мозжухін, Надія Гураль, Ірина Зінковська, Ігор Шевченко, Людмила Ясінська, Ліана, Гурт «Нерозгадані», Юрій Яремчук, Анжеліка Рудницька, Николь, Софія Федина, Тетяна Самая, Марія Стаднік, Гурт «Platina», Гурт «Кремп», Ірина Шабан, Гурт «Співачка Млада», Анастасия Монастырская, Гурт «Artik (караты)»

Кращі статті: Сутінки цивілізації. Частина 8: Україна, Reality TV - нова народна примха й данина часу чи маніпуляція?.., ТАЙНА РАЗВАЛА СССР, ГІРКА ПРАВДА ПРО ПИВО !!!, Діти бачать – діти роблять, Як організувати своє життя, PER ASPERA AD ASTRA: ЯК ПРОЦВІТАТИ (ментальна формула становлення процвітаючої собистості в ринку), Мотивація досягнення й успіх у діяльності., Історії успішних людей, Як досягти успіху?, Криза. Як це робиться., 400 сигарет одною зятяжкою, Формула успіху від Людмили Ясінської, Проект: «Нові лідери України»

© 2010-2014 «Особистість»